Ankara Kömür

Ankara kömür sizlere kalite ve ucuzluğu bir arada sunmaktadır. Ankara kömür fiyatları şuan ki satış fiyatı 35 TL dir. Bu fiyat torba başı olarak hesaplanmış olup, ankara kömür satış yerleri merkezlerinden 10 adete kadar kendiniz alabilirsiniz. 10 ve daha fazla siparişlerinizde kömürleriniz adresinize teslim edilir. Ankara kömür fiyatları 2021 yılında da hiçbir artırım olmaksızın yukarıda ki fiyatlardan hizmetinize sunulmuştur. Ankara kömür satan yerler denildiğinde akıllara ilk biz geliriz. Vade farksız kredi kartına taksit seçenekleri, ucuz ve uzun süre yanan kaliteli kömürleri ve çoklu alımlarda kaçırılmayacak kampanyalar ile sizlere 10 yıldır aralıksız hizmet etmeye devam ediyoruz. Ankara kömür satış için hemen arayabilirsiniz.

Ankara kömür bugüne kadar alışveriş yaptığınız maden firmalarından çok farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Bugüne kadar hiç ücret iade garantili kömür satışı diye bir şey duydunuz mu? Şaşırdığınızı biliyoruz. Çünkü bu uygulamayı Türkiye’de sadece biz yapıyoruz. Kömürümüze o kadar güveniyoruz ki, satın aldıktan sonra ürünümüzden memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız kömürlerimizi iade alıp size ödediğiniz rakamın tamamını veriyoruz.

ANKARA KÖMÜR

Ankara kömür olarak yıllardır müşterilerimize ekonomik çözümler sunarken, doğaya, insan sağlılığına dost kaliteli kömürler sunduk. Kaliteli bir kömürün ne kadar önemli olduğunu soba zehirlenmesi sayfamızdan lütfen inceleyin. Linkimizden de anlayacağınız üzere kalitesiz kömürler karbondioksit zehirlenmesine kadar varan ciddi tehtitler yaratmaktadır. Firmamızın satışa sunduğu ürünler bütün dünya pazarında zehirleme riski en az olan ürünlerdir.

Ankara kömür aynı zamanda çok uzun süre yanan hakiki ithal kömür satış noktasıdır. Basit bir hesapla bile piyasada ki emsal kömürlere nazaran kömürlerimiz en az %30 tasarruf sağlamaktadır. Bu tasarrufun gerçekleşmesi için doğru soba kullanımı da oldukça önemlidir. Eviniz için en doğru sobanın hangisi olduğu konusunda müthiş bir yazı dizisi ile yakında karşınızda olacağız. En kısa zamanda sayfamızı yeniden ziyaret etmenizi rica ediyoruz.

ANKARA KÖMÜR FİYATLARI

Ankara kömür fiyatları 2021 – 2022 sezonunda çuvalı 35 TL satış fiyatı olarak hesaplanmıştır. Firmamız uygun fiyat garantisi ile hizmet etmektedir ve piyasada bu kalitede bir kömürü bu fiyata bulmanız imkansızdır. Eğer olurda bulabilirseniz size 10 çuval kömür hediye edeceğiz. Bunun mümkün olmadığını biliyoruz. Peki bu kadar iddialı bir rakama biz nasıl satışlar gerçekleştiriyoruz müsaadenizle açıklayalım.

Öncelikle firmamız sadece perakende satış yapan sıradan bir işletme değil, Ankara’da bulunan bir çok kömür firmasında toptan satışlar yapan gerçek bir madencilik şirketidir. Firmamız her sene yaz aylarında tonlarca toptan kömür getirerek kış için hazırlık yapar. Tahmin edeceğiniz gibi kömür madeninin yaz ve kış aylarında ki fiyatları farklıdır. Hem toptan hem de yaz aylarında ürün almış olmamızın avantajını çuval başı en az 2 TL kara dönüştürüyoruz.

ANKARA KÖMÜR SATIŞ YERLERİ

Ankara kömür satış yerleri olarak Ankara’nın bir çok ilçesinde satış ofislerimiz bulunmaktadır. Eğer ofislerimizin bulunduğu ilçelerden birinde oturmuyorsanız bile endişelenmenize hiç gerek yok. Ankara kömür adından da anlaşılacağı üzerine gerçek bir yerel markadır ve Ankara’nın her bölgesine uzak yakın demeden nakliye hizmetimiz vardır.

Ankara kömür satış yerleri için hemen sayfanın sol alt kısmında yer alan whatsapp hemen ulaş butonu ile size en yakın bayimizin telefonunu alabilirsiniz.

ANKARA KÖMÜR FİYATLARI 2021

Ankara kömür fiyatları 2021 hesaplamasını hep birlikte yapacağız. Yazımızın üst kısmında bir torba kömürün satış fiyatının 35 TL (otuz beş) tl olduğunu söylemiştik. Her torba 25 KG ağırlığındadır. 1 ton: 1000 KG olduğuna göre 1 ton kömür siparişi veren müşterimizin eline toplam 40 çuval kömür geçecektir.

35 * 40 : 1400 TL Bir ton kömürün güncel fiyatıdır. Verilen fiyata nakliye dahildir. Ancak hammal hizmetimiz yoktur. Kömürleriniz size en yakın taşıma mesafesi olacak şekilde araçtan indirilir. Bu arada firmamızda kredi kartı geçerlidir. Dilerseniz toplam tutarı hiçbir ekstra ücret ödemeden taksit yaptırabilirsiniz.

ANKARA KÖMÜR SATAN YERLER

Ankara kömür satan yerler olarak bize ulaştıysanız içiniz rahat etsin. Sizde her kış binlerce müşterimiz gibi kaliteli ve ucuz kömürü kapınıza kadar teslim alacaksınız. Karpuz kömür, fındık kömür, portakal kömür, priket kömür gibi her türlü kemir çeşidi firmamızda bulunmaktadır. Ayrıca odun satışlarımız, mangal kömürü satışlarımızda bulunmaktadır.

Alacağınız kömürün kalitesi ve kalorisi önemlidir. Lütfen satın aldığınız ürünleri kontrol ediniz. Torbaların tamamında kömür değerleri yazmak zorundadır. Eğer bu bilgileri göremiyorsanız lütfen ürününüzü teslim almayın.

ANKARA KÖMÜR SATIŞ

Firmamız Ankara’nın nöbetçi kömürcüsüdür. Ankara kömür satış için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saat kaç olursa olsun siparişleriniz adresinize teslim edilir. Üstelik hiçbir ekstra ücret ödemeden gündüz sipariş vermişsiniz gibi. Ücret iade garantili hizmet, vade farksız kredi kartına taksit seçenekleri, uygun fiyat garantisi, 7/24 kesintisiz kömür teslimatı sadece bizde var.

ANKARA KÖMÜR

Ankara kömür sizlerden aldığı güç ile 10 yıldır olduğu gibi 2021/2022 sezonunda da Ankara kömür fiyatları konusunda sizlere uygun fiyat garantisi veriyor. Ankara kömür satış yerleri farklı ilçelerde bulunan 7 farklı ankara kömür satan yerler ofisimizden gerçekleşmektedir. Ankara kömür satış için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir